10Metin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10Metin

10Metin-Ghiduri, Tutoriale, ServerFille-
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [GHID] Cateva secrete din Metin2

In jos 
AutorMesaj
Alex
Admin



Mesaje : 19
Data de înscriere : 02/09/2012

[GHID] Cateva secrete din Metin2 Empty
MesajSubiect: [GHID] Cateva secrete din Metin2   [GHID] Cateva secrete din Metin2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2012 9:22 am

Deci am sa va arat cateva comenzi pe care le pot folosi si playerii normali pe Metin2 (private, pe oficiale nu stiu daca mai merge).
Aceste comenzi va vor imbunatatii abilitatea de chemare a calului, mineritul, conducerea si altele...
Pentru a va imbunatatii cu 1 punct conducerea scieti in chatbox /Ski 121 (scrieti pana o faceti M1, de la M1 nu mai merge in sus)
Pentru a va imbunatatii cu 1 punct mineritul scierti in chatbox /Ski 124 (scrieti pana o faceti M1, de la M1 nu mai merge in sus)
Pentru a va imbunatatii cu 1 punct crearea unui obiect scrieti in chatbox /Ski 125 (la fiecare nivel va mareste sansa de reusita a unui obiect)
Pentru a va imbunatatii cu 1 punct chemarea calului scrieti in chatbox /Ski 131 (pana faceti nivelul maxi adica 10)

Spec ca v-au fost de folos. Si daca nu ma credeti uitati si un video :
[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link] ... r_embedded[/url]
Sus In jos
https://10metin.forumgratuit.ro
 
[GHID] Cateva secrete din Metin2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [GHID]Unde cad clopote evantaie ,RIB/FMS Metin2.ro
» [GHID]Cum sa faci un server Metin2 prin Hamachi
» [Ghid]Potiuni
» [GHID]drop armuri
» [GHID]Folosirea tuturor programelor pentru server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
10Metin :: Tutoriale&Ghiduri-
Mergi direct la: